| Unniique a întrebat:

Bunăă! Uitaţi: Când îmi prind părul în coc, mi se desprinde repede chiar dacă îl prind şi u clame, etc, nu ştiu de ce! Eu folosesc această metodă : Imi fac o coadă de cal şi răsucesc parul la baza elasticului, apoi prind cocul cu un elastoc şi agrafe, dar mi se desprinde. Ce aş putea face să nu se mai desprindă?
Fundiţăă puppy dog eyes.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dupa ce il prinzi coc da cu fixativ sa nu se mai desprinda

| SabinaRsT a răspuns:

Poate ca ai marul foarte moale si trebuie sa-l fixezi cu fixativ si mai multe agrafe.

| zuzualina a răspuns:

LOL, mie aşa îmi sta si fara să-l prind cu un elastic

| thewomaninwhite a răspuns:

Poate n-ai parul suficient de lung ca sa ramana asa mult timp incearca alta metoda

| Unniique explică (pentru thewomaninwhite):

Îl am cam până la buric thinking

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Unniique):

Omg foarte tare chiar nu stiu din ce cauza ar putea sa fie e posibil sa ai unul din acel par care este foarte lucios

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Ai parul puternic big grin

| Unniique explică:

Am auzit de fixativ rolling on the floor). Dar imi aluneca suvite din el pena cad toate! thinking

| Anne2000 a răspuns (pentru Unniique):

Nu stii sa-l prinzi. Asta e solutia!

| maryan1997 a răspuns:

Ia-ti fixativ!

| Rebekka97 a răspuns:

Ai auzit de fixativ?