| callmeprincess a întrebat:

Bunaaa
as vrea si eu un tratament sau un spray cu protectie termica dar care sa fie bun deoarece imi indrept parul de 2-3 ori pe saptamana( dupa ce ma spal pe cap) de vreo 3 ani.
nu e distrus dar totusi as vrea sa dau cu ceva inainte de a imi indrepta parul sa mi-l protejeze cat de cat
sau daca stiti vreo masca care a dat rezultate pentru regenerarea acestuia
mersii :* FUNDITA

2 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Eu am de la Wella, si crede-ma, este absolut fabulos!:)
http://beauty-store.ro/index.php?main_page=product_info&products_id=361

| uAme a răspuns:

Syoss-Spuma protectoare pentru par
-se aplica pe par inainte de a-l indrepta, ondula etc. cu placa;
-daca vrei un plus de stralucire, iti recomand spray-ul pentru finisare si stralucire Niveea Diamond Gloss Spray cu particule de diamante.

P.S.:Fundaa? happy