| myssu a întrebat:

Bunaaa:)
de unde pot lua si eu o caciula de genul asta si cam cat ar costa?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:10, s:0
trebuie sa mentionez k sunt din galati...

Răspuns Câştigător
| Parisblue a răspuns:

Pai poti incerca in mall, probabil ai in oras...la Accesorize, Pull and bear, meli melo.la astea am vazut eu, dar cu siguranta sunt si pe la new yorker, h&m...CAUTA SI VEI GASI!happy.si vizavi de pret, in jur de 60ron.

3 răspunsuri:
| Phenomen a răspuns:

Heiii iti sugerez sa cauti in magazine marii (mall-uri) happy si sigur vei gasi o caciula in genul acesta! Bafta la cautat big hug