| OliviaLove a întrebat:

Bunaaa TPU. UGG-urile neoriginale se uda la zapada si ploaie in interior? sad Si app. credeti ca vor rade fetele de mine ca mi-am luat UGG-uri sub licenta? ca nu am bani de d'alea originale. Sunt la fel de bune?

2 răspunsuri:
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Pai nu sunt la fel de bune! Eu mi-am luat anul trecut ugg'uri neoriginale si adevarul este ca se udau la zapada si ploaie,iar daca'ti iei pe negru la un moment dat o sa se albeasca si o sa se faca urate, cele pe care le'am avut eu, neoriginale am dat pe ele un milion jumate si nu au fost bune, se udau s'au albit si s'au facut groaznicelaughing.Ori iti iei originale ori daca iti iei neoriginale, ia-ti pe crem sau gri.

| blackcat99 a răspuns:

Buna! Eu am avut ugguri neoriginale anul trecut, luate cu vreo 20 de lei dintr-un magazin de la noi din oras si am fost foarte multumita. Da, intr-adevar se uda in apa si zapada, dar daca iti gasesti cu talpa mai mare si nu mergi cu ele chiar prin zapada nu se ud. Partea rea este ca se albesc dupa vreo 2 luni. Eu zic ca se merita sa dai banii pe asa ceva, plus ca sunt dragutele.