| anasofia1000 a întrebat:

Bunaaa! Vreau sa ma apuc de tutoriale de make-up pe Youtube. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Daiiiiana a răspuns:

Bună!
Dacă te pasionează acest domeniu, merită să încerci.
Important e să crezi tu în tine, în primul rând. Dacă asta simți că vrei să faci, fă-o. Dacă vei avea succes sau nu, asta vei vedea.
Important e că ai ales să încerci ceva ce îți place, restul sunt detalii.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu cat succes ai mai avea, deja e plin Youtube cu asa ceva. Doar daca ai niste tehnici, sfaturi, modele diferite fata de majoritatea.

| Elide a răspuns:

Daca te pricepi la machiaj nu știu ce te mai tine pe loc!

| MikizArt a răspuns:

Daca ai o camera de filmat buna, te pricepi cat de cat la editat si îți place acest domeniu, nu vad de ce nu.

| MikizArt a răspuns:

Daca ai o camera de filmat buna, te pricepi cât de cat la editat si îți place acest domeniu, nu vad de ce nu.