| Chocolate_2137 a întrebat:

Bunaaa:X... vreau sa imi cumpar niste extensii din par sintetic clip on.cum fac sa nu se vada atat de rau diferenta de luciu dintre parul meu si extensiile?

4 răspunsuri:
| AndyNyappy5 a răspuns:

Nu-ti luastraight face sunt niste prostii. am avut si eu vreo 4, eu le-am luat roscate desi sunt satena inchis, le puneam pe dedesubt si spuneam ca sunt vopsita. si cand sa ies si eu din casa, am observat ca eram plina de par sintetic pe mine, cadea parul` din ele mai rau decat naparleste pisica meastraight face in fine, daca tot vrei sa-ti iei, nu stiu ce sa zic, faza cu "ardele cu placa"...la mine nu a mers, ca inainte sa le ard ramaneau fara par. mentionez ca erau extensii bune, luate din Mall, nu de la obor. mai bine strangi bani si iti iei din astea cu silicon [ trebuiesc puse la salon, dar macar ramai cu ele ca din cate stiu nu pica asa rau firele de par] sau din par natural. sfatul meu, tu faci cum stii! bafta!

| All3 a răspuns:

Arde estensiile cu placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le arzi in nici un caz cu placa! Vor devenii parlite. si se va vedea extrem de mult diferenta! Mai bine. aplica pe parul tau ulei lucios sau ceara de par lucioasa. si nu se va mai observa! funda? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioi nu ti recomand par sintetic.se incalcejte ff repede, cade si pana la urma e plastic curat.
mai bine cele natural chiar daca kosta mai mult.
iti zis din propria experientzaa
ai mare grija. eu am luat teapa.mi-au spus ca sunt naturale cand inkolo erau sintetice...