| oana_7289 a întrebat:

Bune fetelor! am o maree rugaminte la voi...deci in primul rand vreau sa va spun ca am tenul f gras.de fapt il am mixt adica in zona "T" am mult sebum.si nu stiu cu ce gel de curatare (daca asa se zice) sa ma spal pe fata.pentru ca mi s-a spus ca nu e bine sa ma spal cu sapun pentru ca tenul meu va avea de suferit mai apoi.eu deocamdata ma spal doar cu apa din abundenta dar...nu e destul nu se elimina tot sebumul.straight face deci daca stiti voi vreun gel dinacesta cu care imi pot curata fata sa imi spuneti si mie va rog.sau ce folositi voi. dai si fundita si vothappy va rog sa ma ajutati. multumeschappy:*

3 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

DEcii` fi atenta iti recomand Elmiplant(Bioten) costa pana in 2o de lei. thinking Este foarte foarte bun Este pentru toate tipurile de ten. Ai grija de tine. pup :*. Funda?!

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Eu am folosit de la Garnier si efectul a fost mult mai bun decat de la clearasil. E de vreo 2 ori mai scump, ce-i drept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lotiune tonica de la Elmiplant, eu o ador.
Si intreaba farmacista ce ti'ar recomanda pentru tenul tau. happy