| 女明DongRi a întrebat:

Bune TPU; x, daca sunt am parul saten deschis si ochii verzi-albastrii ce culori mi se potrivesc pentru imbracaminte? Multumesc mult. fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Toate imbracamintele, ele nu sunt ca machiajul...sau ca un fond de ten sa conteaze. Dupa mine fiecare culoare iti este potrivita atata timp cat iti cumperi haine de bun gust, imagineaza-ti sa zicem ca prefereabil ar fi pentru tine albastru ce faci toata garderoba va fi in nuante de albastru? nu cred, deci asa ca mai bine iti cumperi haine in ce culori vrei tu conteaza sa te simti bine

Bafta, la cumparaturi!:*

7 răspunsuri:
| 女明DongRi explică:

Deci scuze pentru exprimare, voiam sa scriu sunt satena.prima data happy

| LoL a răspuns:

Portocaliu verde alb roz si galben merge super bine cu ochi albastri

| MoonLight a răspuns:

Pai daca "esti" ai parul saten deschis si ochii verzi-albastrii, poti fi mai galbena sau mai verde. culori vesele si care sa se asorteze cu ochii. merge bine si albastru sau maro pentru ca ai parul saten:d

| ytalyanu a răspuns:

Eu as zice ca ti s-ar potrivi rosu galben albastru portocaliu verde si alb

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. Deschise, deoarece te avantajează culoarea ochilor şi a părului. Roşu, galben, portocaliu, roz, bleu, albastru.
Pa, pa!

| cocolino_9740 a răspuns:

Galben. albastru. alb. negru...dar pana la o anumita varsta [ 15-16 an] ti se potrivesc cam toate culorile.thinking

| Diva_8181 a răspuns:

Facibanipenet.ro