| Coccco a întrebat:

Bunnaa.
As vrea sa slabesc si eu 3-4 kg...am un pic de burtica...
Cum as putea sa slabesc?[Fundabig grin]

Răspuns Câştigător
| Aivyroseblue a răspuns:

Buna Cocco! Imi place numele tau e original si dradut. Aha, vrei sa slabesti ca toate fetele, te inteleg ei bine primul pas e sa nu te infometezi ci sa mananci sanatos al doilea pas e sa faci exercitii zilnic, ele iti vor intari corpul. Daca esti o fana a alergarii te sfatuiesc sa nu alergi seara ci dimineata la rasaritul soarelui si inainte de a manca. Sper sa te ajute sfaturile mele. Succes!

5 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Ai putea incerca sa tii putin regim ( fructe, legume, carne fiarta) si sa faci cateva din exercitiile urmatoare. Ai grija sa nu mananci dupa 8... http://www.sanatateata.com/frumusete/exercitii.htm
funda;;)

| Anastasiaa a răspuns:

Pai nu mai manca seara pentru cateva saptamani, mananca mai usor (adica iaurturi, cereale happy ) si fara fast- food, cartofi prajiti big grin ...etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa niste exerciti sau tine o dieta usoara, uite aici ceva www.dietapentrutine.blogspot.com

| Elly55 a răspuns:

Simplu mananci fructe si legume si faci sport

| symo_2907 a răspuns:

Buna. abdomenele sunt partiale bune pentru a da jos din burtica si din solduri, alearga si desigur sa ai o dieta corespunzatoare:fara paine, dulciuri, prajeli, fainoase, sucuri cu acid, sa nu mai mananci dupa ora 17:00-18:00, bea mult apa 2 litri pe zi.

succes:*