| Pancake a întrebat:

Buuna kiss

Am primit niste bani de la mama si azi sau maine am de gand sa ma duc sa-i cheltui. laughing Ideea e ca nu prea stiu ce sa-mi cumpar. Adica am niste idei dar nu stiu daca mi-ar sta bine. Si aici am nevoie de ajutorul vostru.
Eu am vazut la o prietena o rochita maxi, roz inchis si cu floricele. Mi-a placut la nebunie si m-a batut gandul sa-mi iau si eu. Dar mama mi-a spus ca nu mi-ar sta bine ca sunt mica de inaltime(am 1.65/1.66)... nu vreau cu bretele vreau cu elastic si mulata pe sani. Mi-ar sta bine? big grin Si daca da, cu ce ar fi bine s-o port, ma refer la incaltaminte.
Apoi as vrea niste pantaloni scurti, sunt innebunita dupa ei. Se mai poarta cei de blug? Sau trebuie sa-mi iau din alt material? big grin
La incaltaminte nu ma mai obosesc sa ma uit ca am deja sandale albe si tenisi, e deja prea mult rolling on the floor.

Daca mai aveti alte ideei cu ce as putea sa-mi cumpar sunt deschisa la orice big grin
Multumeeeesc! love struck

9 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Cred ca ti-ar sta bine cu rochita, dar sa porti niste sandale sau platforme cu toc. :> Pantaloni scurti se poarta de toate felurile, dar cei mai mult cei din material, cu fundita in fata, cam ca astia: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0&tx=67&ty=81.
Ai putea sa-ti mai iei niste accesorii mari: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0&tx=124&ty=104&biw=1280&bih=861 si o rochita-maieu cu imprimeu sailor, dar mai simpla (la mine in oras cel putin majoritatea sunt cu prea mult sclipici): http://www.google.ro/......tp?/imgres r:34, s:0&tx=65&ty=58&biw=1280&bih=861.

Bafta la cumparaturi! :*

| Diana498 a răspuns:

Uite de exemplu ai putea sa-ti cumperi o vesta din aceea care strange si arata foarte bine pe fetele scunde... sau o pereche de pantaloni scurti intr-o culoare frumoasa; salopetele care au aparut anul acesta sunt si ele o alegere buna ( acelea fara bretele cu pantaloni scurti ). O pereche de jambiere sau o floare. Poti sa-ti cheltuiesti banii si pe accesorii(unele arata chiar super vara) Ai mai putea sa-ti pastrezi banii pentru altceva mai scump!
Good luck at shopping! :*
Funda?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dacă deja ai ţoale şi încălţăminte, de ce nu cheltui banii pe altceva, cum ar fi o carte?

| Doddel a răspuns:

Mai asteapta, poate iti vine alta idee, pastreaza-i pentru oras cand mai iesi si tu de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Investeste'i cu cap, sau daca nu, mai strangehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti iei rochie maxi...pantolonii scurtii de blug sunt in trend...ar merge cuun tricou simplu si cu o vesta pe deasupra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca niste conversi lungi cu o rochita sau niste pantaloni scurti de blugi si un maiouwinking

| KriSSu09 a răspuns:

Daca esti fata mare iti sugerez niste haine...big grin tongue!

| Pancake explică:

@ Zbenguici: mi-am luat deja o carte, m-am apucat de ea acum doua zilewinking eu aveam nevoie de sfaturi in legatura cu hainele pe care vreau sa le iau... pentru ca nu mi-am mai luat de ceva timp haine noi. happy