| MicutsaBăă a întrebat:

Buună ^^. Fetele` aş avea nevoie de un sfat pentru un outfit... în legătura cu, culorile xD. Ştiu că albul şi negrul merg întodeaua, dar dacă pantofii sunt gri ar fi vreo problemă thinking Eo zic, că nu dar vreau şi părerea voastră happy. Funndă + vott kiss.

Răspuns Câştigător
| Ureniuc a răspuns:

Eu cred ca in primul rand nu conteaza culorile ci de cum arat hainele si dup iti alegi culoareaa.tongue Cred ca ar merge si pantofi gri...happy sper ca te-am ajutattongue

1 răspuns:
| Oaty a răspuns:

Pfffthinking gri pai daca sunt cu tochappy hmm mai greuhee hee cu album nu prea merge arati ca un peretehappy nezugravit iar cu negrustraight face nici atat e ca si cum ai fi deprimatastraight face:*:*, sper ca te-am ajutat>big grin