| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! AM O MARE PROBLEMAA PLZZ AJUTATI'MA! DAU FUNDA! este un baiat X in scl cu mine si ne placem reciproc foarte mult, dar este o problema colega mea Y ea nu ma lasa sa VB cu el de loc deoarece ea a fost cu el acum 2 ani decat o seara si inca mai tine la el dar el nu o place deloc deloc. X mi-a zis ca nu se atinge Y de mine ca o joaca in picioare.nu imi e frica de colega'mea Y ca o bat dar ea mai aduce niste tiganci sa ma bata daca ma combin cu X sau daca vb cu el. el mi mi-a spus ca in seara care a fost cu Y el a fost beat si a facut misto de ea! imi este alaturi X normall prietenul cel mai bun a lu X W si prietena mea cea mai buna M imi zice ca se baga orice ar fi daca se i'a cineva de mine. am hotarat sa chem si eu pe cineva daca Y cheama tigancile sa m bata dar dupa cateva ore pana sa se term orele d l scl am sunat gasca mea s nu mai vina ca am rezolvat dar mi'e mi-a fost teama sa nu se provoace scandal mare si sa nu afle mama. pana in momentul de fata nu a vnt nicio tiganka l mine s m bata si astea. dar Y e cu gura mare ca daca ma combin cu X vne cu alea si m omoara din bataie atunci au intervenit si X, W si M spunandu-i lu Y ca nu se atinge nimeni de mine ca are de a face cu ei. dar Y a zis ca nu ma lasa deloc in pace pana nu ii dau o conversatie pe mess intre mine si X cand ii zic ca nu vreau a fiu nikiodata cu tine si astea. ea vrea sa nu ma vada cu el deloc deloc. m rog pana in momentul de fata nu sa intampla nimic nikio bataie dar X m-a intrebat daca vreau sa ma combin cu el si eu nu stiu ce sa ii raspund? va rog ajutati-ma spuneti'mi c sa fac sa ma combin cu el sau nu? dati'mi sfaturi plzz :*:* toata problema asta este de vineri! eu il iubesc foarte mult pe X si cred ca Y e foartee geloasaa! plzz help me. DAU FUNDA
happy

Răspuns Câştigător
| AdrianaSmileBă a răspuns:

Buna.`

pai insista si u ce te lasi si u la o proastha sa o *** in gura de rapandula infectalaughing

daca tie iti place de baiatul acela si lui ii place de tine nu fi proasta draga meahappy

las-o drqu pe aia si combinate fato cu baiatu care il iubesti si te iubeste nu iti fie frica...happy

uite vine u si te ajutlaughinghappy

da-mi id tau si imi dia di aleia sa vz ce fac cu ealaughingrolling on the floorde javrarolling on the floor

te ajut eu cu placere sa rezolvi problemahappy

deci las`o drqu eu te sustinhappy

dar cine e ia sa iti spuna ce sa faci acum serios deja pe mine ma enerveazax(

ca ii dau una de o intorc cu picioarele in suslaughingrolling on the floorrolling on the floor

deci sa nu iti fie fricahappyca se rezolva doar sa imi dai id ei sa o fac putin sa planga ca nu ma cunoaste si de ma vede cade in caplaughing

uite id meu adrianna_adrienutza_frumushik99

si s avedem aman2 atunkia care se crede mai smecheralaughing

mda.oh go on pun pariu ca ii o javrarolling on the floor

fundahappy plz nu am nici unacryingcrying

ceaw pupici si imbratisarikisskiss>big grin

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Get a life !

| Cristea a răspuns:

Sfatul meu, incearca sa dai de stire autoritatilor intr'un fel sau altul, e singura modalitate sa scapi de rromi, altfel e jale. Discuta intai cu parintii, cu directorul si daca se ajunge la cazuri extreme cu politia. Succes!

| Bubles a răspuns:

Combinate cu X
cu toate ca ii vei face in ciuda lu Y, o sa fii cu baiatul pe care il placi/iubesti
si pana la urma daca ce a fost intre ei in urma cu 2 ani nu a fost decat o bataie de joc, nu iti fa griji daca ai spus ca X Wsi M o sa se bage pentru tinewinking si treaba cu tigancileoh go on o fo vreo taranca cevastraight face altfel nu imi imaginez... Tiganci?! sa fim seriosi
Combina`te cu el si vezi ca ca totul o sa fie bine dar ai grija sa nu faca cu tine ce a facut si cu Y dar nu prea cred, ca din cate am inteles tine la tine

Succes:*
funda?smugbig grinbig grin

| Honamy a răspuns:

Problema ta e ca una de matematica sunt multe cai de a ajunge la solutie... daca iti place asa mult de acest baiat ar trebui sa fii cu el nu cred ca ar trebui sa ti asa mare cont de ce iti zice acea colega a ta Y crezi ca nu are ceva mai bun de facut daca nu o sa fii cu X, Y o sa obtina ce isi doreste si stim amun2 ca nu vrei asta ...asa si in plus mai ai si prieteni care vor sa iti fie alaturi asa ca ar trebui sa ti cont si de asta asa ca eu iti sugerez sa fii impreuna cu X pentru a nu regreta mai tarziu oricum o sa trebuieasaca sa fii si u mai atenta daca Y e asa de obsedata. Insa incearca sa faci ce crezi tu ca e cel mai bine pentru tine.

Succes! happywinking

| sheryn a răspuns:

El stie povestea? spune-i lui poate rezolva daca iti place asa mult nu te da deoparte ca ea incearca sa te sperie, pana la urma se va obisnui cu ideea

| Mikaaa a răspuns:

Cel mai bine spune-i pe mess lu X ca vrei sa stai ca el si pe urma zii si de faza ca trebuie sa ii dai lu Y conversatia cand ii zici ca nu vrei sa stai ca X astfel u si X o sa faceti o conversatie de genu eu dai lu Y ea te lasa in pace si stai si cu X : sper ca te-am ajutat

| baty a răspuns:

Problema ta e ca nu vrei sa stie parintii(cati ani ai) eu cred ca e cel mai bine sa afle parintii daca va tot iubiti asa tare alta solutie nu gasesc

| ionelaangel a răspuns:

Spune i lui X ca vrei sa fii cu el, dar sa va vedeti pe ascuns laughing. vorbesc serios.
Vorbeste cu X dinainte si spune`i sa trucati conversatia aia pe mess, in care tu spui ca nu vrei sa stai cu el, si el sa se supere, sau ceva de genu`.