| Maiia69 a întrebat:

Cam cat ar costa lentilele`de contact?batting eyelashes

fundita :*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De la 70 RON in sus. In functie de model, firma producatoare.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@hotdevil69, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Lora a răspuns:

Preturile incep de la 80 in sus

| DayByDay a răspuns:

Depinde, uite gasesti aici!

http://www.lentilecontact.ro/

| HeloKity a răspuns:

Buna.
Pai lentilele de contact costa de la 70-80 de lei in sus, dar depinde si de model.Eu mi-am luat si am dat 110lei pe ale mele.
Fundita?

| CaramellDancen a răspuns:

Depinde de care vrei, estetice ( doar pentru schimbarea culorii) sau medicale ( pentru inlocuirea ochelariilor). Daca este vorba despre unele estetice poti gase pe net lentiledecontact.org sunt ieftine ( 55 - 65 de lei, solutia costa vreo 20 de lei iar suportul 5 lei + taxa de transport 10 lei) dar cele medicale sunt mai scumpe de la 100 de lei in sus