| Alison95 a întrebat:

Cam cat costa sa-ti pui unghii cu gel?

Răspuns Câştigător
| lolz1 a răspuns:

La salon cel mult 50 de lei. Daca tu vrei sa ti le pui sofisticate si cu pietricele sau etc, poti ajunge pana in 80 si ceva de lei. Dar trebuie sa fie cineva din localitatea ta ce le pune cu cel mult 50 de lei. Cauta, ai sa gasesti! Multa bafta :* te pup

14 răspunsuri:
| LikeAfuckingBoss a răspuns:

Mama si le face cu injur de 50-60 lei, depinde banuiesc de model happy sper ca te-am ajutat. Fundita puppy dog eyes?

| ZeHelp a răspuns:

50 de lei, depinde acum de cine ti le facewinking

| creata13 a răspuns:

La salon te poate ajunge chiar si 100 de lei, uneori mai mult, dar ti le fac sa arate cat mai natural si elegant.Dar poti gasi si saloane in care iti ia cam 70 de lei si iti fac unghiile destul de frumoase.Preturile pot varia, insa poate gasesti si pe net ceva. Sper ca te-am ajutat:X

| Chαяtreux a răspuns:

Depinde, in jur de 50 lei. Insa am vazut si cu mai mult.

| AwaZoh98 a răspuns:

60 de lei!winking

| Deidara554 a răspuns:

In general pretul este de 50-60 de lei, insa daca optezi pentru un salon de "fite" pretul poate ajunge si la 100 de lei.

| zurick a răspuns:

Salut! Injur de 50 de lei.Pa,pa.

| Kasia a răspuns:

Cam 80-100 lei.

| Iubibilăă a răspuns:

Costa 60 lei.

| andreeaancaa a răspuns:

Depinde unde ti le pui..Fiecare are pretul lui..In general costa cam 50-60 lei cel mai ieftin.

| OhGodWhy a răspuns:

Scump doamne scump!

| Bondarel99 a răspuns:

Daca ti le pui la un salon destul de bine cotat pretul poate pleca de la 50 lei ajunge si la 100 lei.Dar sunt multe fete care s-au specializat in asta si lucreaza singure pentru sume mici(50 lei).
Nu e de ajuns doar sa ti le pui, intretinerea lor costa ceva si trebuie facuta in fiecare luna.

| Kamiichu a răspuns:

Eu cunosc care fac cu 60 de lei, dar pretul poate creste pana in 80 cam asa, depinde de cine vrei sa ti le puna thinking

| Ralucutza15 a răspuns:

Pai in functie de cat de sofisticate sunt.Pretul poate incepe de la 45 lei si poate ajunge pana la 150 lei thinkingwinking