| unavaible a întrebat:

Cam cat costa un creion de ochi?

Răspuns Câştigător
| Vichtory a răspuns:

2-10 lei.

5 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Pai de la faimosul creion dermatograf ada care coste 1 leu pana la 40-50 de lei sau chiar mai mult(cele de la MAC, NYS, si alte firme profesianale de machiaj)

app creionul ada e chiar bunicel

| nyko06 a răspuns:

Depinde deunde si de la ce firma e de exemplu cel de Farmec e 4 lei.

| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Depinde de unde il iei. Daca il iei din comert nu e chiar asa scump; mai mult de 5 lei nu e. Dar daca il iei de rxemplu de la Avon este peste 10 lei. Sper ca ti-am fost de foloswinking

| TurcoaicaTa a răspuns:

Depinde .

| VanityLT a răspuns:

Am eu pe stoc la vanzare toate culorile. Le-am adus din franta. Spune-mi daca vrei.