| zizi000 a întrebat:

Cam cat costa un sampon de colorat parul? As vrea sa incerc alta culoare decat a parului meu, dar nu definitiv.happy

4 răspunsuri:
| Ladybuug a răspuns:

In jur de 5-10 lei.

| Seline a răspuns:

Pana in 20 lei.Nu te astepta ca prin minune parul sa capete alta culoare decat cea pe care o ai, de exemplu daca esti bruneta, peste noapte sa devi blonda.Samponul respectiv doar intensifica culoarea parului, daca vrei sa incerci un look nou cumpara un nuantator sau o vopsea semi-permanenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe profesionalcosmetics.ro am vazut in jur de 50 lei

| pwp a răspuns:

Si eu vreau love struck