| sweetgirl_1922 a întrebat:

Cam cat costa un tus de unghii? mersi

4 răspunsuri:
| nemrak88 a răspuns:

15lei

| elamit a răspuns:

5ron

| Malvina24 a răspuns:

Depinde! Intre 2, 3 lei pana la 14-15 lei(depinde de magazin! eu mi-am luat ieftine cu 2lei si 50 de bani dar se ia repede de pe unghii!

| Georgianna3723 a răspuns:

Mai proaste 4-5 lei. Mai calitative poat ajunge de la 10 la 20 lei si se gasesc la farmacii. Cele mai proaste nu dauneaza sanatatii unghiilor, dar se ia prea multa oja pe pensula, se ingroasa foarte usor si nu te poti folosi prea mult timp de ea, precum cele calitative happy.