| anonim_4396 a întrebat:

Cam ce tinute as putea sa asortez la aceste cizme? http://www.puglyfeet.com/pics/images/blog/2008/feb/fluev og_lia.jpg,
mai multe idei, daca se poate, multumesc mult :-)

11 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Nu-i bun link-ul sad

| Brigitta a răspuns:

Foarte faine cizmele! Mie imi plac foarte mult happy
Poti sa-i iei cu pantaloni scurti din blugi sau imitatie de piele cu colanti de o culoare sau cu imprimeu happy (ca cica se poarta)
O bluza lejera cu decolteul in V happy
Ori blugi skinny si o bluza crosetata si ceva palton pana sub fund sau geaca din piele happy

| rebeca a răspuns:

Pai ca si culori cred ca cel mai potrivit ar fi sa le combini cu negru, maro....culori clasice.Foarte frumos ar fi si un paltonas de lana, un maro-brun care sa vina putin peste fese.Nici foarte lung.
Baftawinking

| Ana_6509 a răspuns:

Link-ul merge doar ca a pus virgula aceea la sfarsit...acesta este link-ul initial:
http://www.puglyfeet.com/pics/images/blog/2008/feb/fluev og_lia.jpg

Cu moda nu le am...

| Ana_6509 a răspuns:

Se pare ca nici la mine nu merge ceva.totusi copiati link-ul fara virgula aceea si va va merge asta daca, chiar doriti sa o ajutatihappy

| diffus a răspuns:

Ar merge o bereta gen Che Guevara, niste jeansii albastru inchis, un palton peste fese, o geanta tip postas su aspect army si o camasa alba neeleganta cu manecile suflecate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde ziceai ca-s cizmele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sorry, that page doesn't exist!

The page you tried was not found. You may have used an outdated link or may have typed the URL incorrectly.

Looking for something at Puglyfeet.com? If you think you received this result in error, please use this contact form to notify Pugly.
Pugly Blog About Contact
Daca ai putea da linkul corect te'am ajuta cu mare placere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici link-ul al doilea nu este bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cismele sunt oribile stilul tau e cumva mai punk/rock mie nu imi plc