| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Cand eram mai mica am avut probleme cu acneea. Dar nu am avut ce face pentru ca nu erau prea multe creme si ce era nu prea erau de folos. Acum verisoara mea are aceleasi probleme si m'a rugat sa'i caut pe internet o crema sau sa ma interesez de la prieteni [mi-a spus ca vrea creme nu tratamente sau masti, pentru ca a incercat]. Intamplator am vazut la teleshoping crema,, Dermonu".
1.Este buna crema? merita daca o cumpara sau nu?
2.Alte creme mai stiti?
Raspuns urgent [se apropie ziua ei de nastere si vreau sa'i fac o surpriza]. Multumesc anticipat![funda+vot]

Răspuns Câştigător
| Hăgiul a răspuns:

Fikisesc Skinoren impreuna cy Zynerit, sunt foarte multumit! Iti recomand si tie. Dimineata si seara aplici skinoren, iar la pranz Zynerit.

3 răspunsuri:
| Cherry a răspuns:

Zinerit,cea mai buna crema, sau cutaden cu are sai dea pe fiecare seara cate putin si se vor usca cosurile.

| Hăgiul a răspuns:

Folosesc*

| buburuza12 a răspuns:

Cutaden e cea mai buna crema pentru cosuri! happy