| YourGirl93 a întrebat:

Cand te duci la coafor ...cum ar trebui sa pe pieptene de la radacina spre varf sau de la varf spre radacina?

7 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Daca ai parul incurcat RAU, pieptanatul se face de la varf spre radacina.

daca nu, de la radacina la varf.

| Dash a răspuns:

De la radacina spre varf big grin

| kiss a răspuns:

Pieptanatul e de la radacina la varfuri.
tapatul e de la varfuri la radacina, iti face parul pufos si voluminos.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

De sus in jos. de jos in sus e atunci cand te tapezi la par.
PaPa PuP

| Andreea6031 a răspuns:

Bună! În mod normal pieptănatul se face de la rădăcină spre vârfuri. Doar când se tapează părul se face în sens invers.

| Damasc a răspuns:

Nu imi imaginez cum te-ai putea pieptana de la varf la radacina...adica de jos in sus? straight face

| ThatGirl19 a răspuns:

Ee clarr de la radacina spre varflaughing