| Fury a întrebat:

Care ar fi mai buna Maybelline The Colossal Volume Express sau Falsies?
Multumesc

3 răspunsuri:
| Corinne a răspuns:

Cu siguranta The Falsies love struck
Pe langa ca e rezistent la apa iti da volum genelor si lungeste fara sa le incarce. happy
Ce reclama ii fac laughing rolling on the floor
Dar asa iiwinking serioshee hee si eu il folosesc si chiar sunt multumita! happy

| Aliyaa a răspuns:

The Falsies e ft bun il am si eu si ti l recomand, este rezistent la apa si le lungeste fara sa le incarce dandu le si volumlove struck plus ca vei avea o privire irezistibil de atragatoarehappy

| kytty a răspuns:

Buna
mie personal imi place mai mult Maybelline The Colossal Volume