| alla21 a întrebat:

Care ati avut infinit moments de la avon
? miroase bine? persista? astept raspuns.multumesc

Răspuns Câştigător
| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele: http://produse-avon.blogspot.ro/......seara.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il am eu. Miroase super, e mai fresh.Si chiar persista.

| Hieer a răspuns:

Nu e bun...el miroase bine, dar in 2 ore-3 maixim mirosul se duce. Mai bine ia-ti today tomorow always.e mult mai bun decat infinit moments.

| Florina66677 a răspuns:

Miroase bine dar nu rezista

| Băă_Ruxytsa_1987 a răspuns:

Persista