| deiuta a întrebat:

Care credeti ca e cea mai bine imbracata vedeta din Romania la momentul actual?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Elena Udrea! E si ea o vedeta... dar in politica!
Aparitiile ei publice sunt impecabile! Tot timpul este ca scoasa din cutie si mereu in pas cu moda!
Ca barbat, as zice Mihai Gadea! E bine imbracat atat la televizor dar si in timpul liber!
Dar sunt si multi altii... Andreea Raicu, Catalin Botezatu...

8 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Si eu as spune Mihaela Radulescu...desi nu o prea agreez... dar este bine imbracata.

cristian
| cristian a răspuns:

Mihaela Radulescu face parte din categoria celor mai bine imbracate femei din Romania. Este bine cunoscut faptul ca vedeta nu face compromisuri atunci cand vine vorba de vestimentatia sa, fiind dispusa sa dea multe mii de euro pe hainele si accesoriile care-i plac. In cei 11 ani de cariera, si-a modelat un stil foarte personal, care sigur nu tine doar de cum se imbraca. Tine de ea, de fiinta care e. De femeia ambitioasa, care cauta permanent sa se autodepaseasca, sa recupereze in zonele unde are lipsuri. Firmele preferate ale vedetei in materie de pantofi si sandale sunt Manolo Blahnik, Prada si Louboutin, iar in ceea ce priveste gentile, Louis Vuitton, Hermes si Chanel.

| leluc a răspuns:

N-as putea numi doar una. Loredana Groza, Mihaela Radulescu, Corina Ciorba...si Andreea Raicu e peste medie. La barbati e mai greu sa ma gandesc la cativa care mi-au placut...cred ca Mihai Albu (l-am vazut in cateva articole si mi-a placut)

| alessandra a răspuns:

Mihaela Radulescu, Andreea Raicu; in rest, la noi gafele vestimentare sunt deja rutina...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Bote, Tiriac, Ilie Nastase, Bombonel, Orban, Cristi Boureanu, etc...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

... Raicu? fara textile si chimikale pe facies, e groaznik!, plus alte alea... Nexam naturalete, nexam noblesse...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea raicu

| marinstefana a răspuns:

Ingrid Vlasov