| didi24mai2003 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun sampon(nu din acelea straine)?

Răspuns Câştigător
| Andreea_8316 a răspuns:

Syoss eu am folosit pantene si faceam matreata si mi-am luat syoss si e super deci pentru tipu meu de par e... fara cuvinte

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Vrei dela de urzici?

| MMihai a răspuns:

Ai încercat să te speli cu săpun obișnuit și nu cu șampon?
Dacă te poți descurca cu săpun obișnuit și nu faci mătreață, sau nu apar alte probleme, vei putea să îl folosești și ulterior.

| Arthur a răspuns:

Clear.

| didi24mai2003 explică:

Si cat costa syoss?

| HappyCandy a răspuns:

Eu syoss imi umpar destul de des si e la pretul de 50 lei mdl sticluta de 500 ml dar merita.