| TheoCookiesChocolate2013 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai prost sampon?

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Nu exista sampon prost sau bun. Exista doar sampon compatibil/incompatibil cu scalpul tau. Mie mi se potrivesc putine, lista celor de la care fac matreata e mare, incepand cu Dove, Nivea, etc.

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu zic ca nu exista un sampon prost, exista doar un sampon care nu se potriveste pentu parul unei persoane. Pe mine m-au dezamagit saponul cu ou de la Garnier si toate sampoanele head&shoulders de la care imi cade parul instantaneu.

| mona a răspuns:

Parul meu nu suporta samponul nivea[acum folosesc de ani de zile pantene]

| Bondarel99 a răspuns:

Syos

Răspuns utilizator avertizat
| Elly213 a răspuns:

Daca ai intrebare care e cel mai bun parfum ar fi fost acelasi lucru.
Scalpul difera de la persoana la persoana deci samponul va avea un efect diferit la mine decat la tine.
Am folosit zeci de sampoane la fel de proaste.
Am un par imposibil.
Trebuie sa ai noroc sa-l gasesti pe cel potrivit.
Sunt unii care se spala cu sapun si pentru ei e samponul potrivit.
Deci iti dai seama. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de par!
Parul meu nu s eintelege deloc cu head&shoulders

| Miza a răspuns:

Depinde de fiecare. După părerea mea şi după ce mi s-a întîmplat este Head¤Shoulders sau cum se scrie laughing. Am făcut o groază de mătreaţă. Dar na. asta depinde de scalpul fiecăruia şi cu ce şampon este obişnuit. Eu folosesc Wash&Go happy

Seară faină! :*

| TheoCookiesChocolate2013 explică (pentru Miza):

Mie Wash&Go mi-a facut o tona de matreata! Head &Shoulders mi-a facut bina, m-a scapat de matreata happy\dancing

| Miza a răspuns (pentru TheoCookiesChocolate2013):

laughing De aia am spus. depinde de scalpul fiecăruia big grin

| SORi16 a răspuns:

Head and shoulder si wash and go clar

| Classmates a răspuns:

Garnier

| คηηє a răspuns:

Head&shoulders si wash&go... Restul imi fac bine.

| Ramboi_Georgeta_1978 a răspuns:

Sios,Garnier,Nivea...