| cosmin23a a întrebat:

Care creme credeti ca sunt mai bune pentru ten, cele de la elmiplant sau garnier? Sau altele care stiti voi ca sunt foarte bune.

Răspuns Câştigător
| R100 a răspuns:

Cosmina..acuma depinde de fiecare ten. Parerea mea despre cele 2 firme,sunt impartite. Am o mai buna parere despre produsele Elmiplant, mai ales pentru calmare sau acnee. Garnier, nu m-a prea ajutat foarte mult. Ti-am spus, depinde de ten, depinde de ce anume ai nevoie sa folosesti produsul respectiv. Ai grija, de tenul tau!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel mai indicat este să hidratezi tenul cu un ulei.
Cel de migdale dulci, de cocos, de măsline, etc. deoarece nu conțin parabeni.
Pa, pa.

| Iru08 a răspuns:

Garnier, garantat.

| Creatza_6828 a răspuns:

Incearca crema de galbenele. Este foarte hidratanta, mai ales in anotimpul rece.