| anonim_4396 a întrebat:

Care culoare de par avantajeaza cel mai bine o fata slabuta, cu fata ovala, ten alb-rozaliu si ochi cenusii?

10 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Sathen tongue

auran
| auran a răspuns:

Castaniu deschis

| Puiutz a răspuns:

Blonda... si eu am prietena cu aceeasi ochi. si e blonda. si ii sta super bine!love struck. eu zic sa incerci:*.

| JackieSue a răspuns:

Eu zic ca un blond "murdar"...adica inchis cu cateva suvite de castanii.

| marsy a răspuns:

Brunet inkis

| Ben. a răspuns:

Roscat... mi-am, mi-am!

| raidu2004 a răspuns:

Eu zic ca blonda ca sa nu iti scoata in evidenta prea mult tenul. Persoanelor salabute, slabe sunt recomandate culorile deschise.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kaki

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochii cenusii hmm n-am mai vazut pe cineva asa da in fine culoare deschisa oricum un blod natural cu ceva suvite de nuantza opusa ochilorwinking

| .-RaZvY-. a răspuns:

Bruneta.winking