| LoOvE a întrebat:

Care culoare e mai frumoasa la cizmele crosetate?
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0, i:135

Care se potriveste mai bine cu blugii deschisii, care cu blugii inchisi si care pe picioru gol (cu un pantalon scurt de exemplu)?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Nu stiu daca se mai poarta. Mie personal mi se par niste porcarii, se presupune ca primavara si vara ar trebui sa porti ceva lejer, nu cizme. Nu e destul ca le porti o iarna intreaga? Astia nu au ce sa mai inventeze ca sa faca un ban...

E posibil sa ai dreptate, negru va arata urat pe picior, si parca da mai bine ceva deschis. Albastrul ala "electric" e prea exagerat si e mai greu sa-l asortezi. Cu pantaloni scurti ar merge cele gri, si cu blugii deschisi la fel.
De aceea, eu iti propun sa ramai la gri, s-ar asorta de minune cu un tricou si pant. scurti deschisi la culoare si cu o gentuta gri, sau cel putin asa imi dicteaza mie simtul de fashionista laughing

5 răspunsuri:
| Rockăr a răspuns:

Ciclam sunt cele mai misto.Insa negru merge la orce.alb e frumos dar la cizmele crosetatae pare cam pitzi.Albastru e pretentios. Cel mai bine CICLAM si NEGRU:***

| BlancaFantasma a răspuns:

Niciuna.sunt vechi chestiile astea, si urate.sunt destule lucruri faine pe piata.

| Cherilyn a răspuns:

Mie imi plac cele pe gri sau pe negru. Alea roz deja-s de pitipoanca.batting eyelashes

| LoOvE explică (pentru Cherilyn):

Si eu tot la negru ma gandeam, dar nu vine urat pe picioare negru? Alb am renuntat pentru ca se murdaresc repede.Gri nu stiu ce sa zic.Si celelate sunt pretentioase. Dar se mai poarta cizmele astea?

| Rockăr a răspuns (pentru Cherilyn):

Si gri sunt foarte frumoase

| Cherilyn a răspuns (pentru LoOvE):

Nu stiu daca se mai poarta. Mie personal mi se par niste porcarii, se presupune ca primavara si vara ar trebui sa porti ceva lejer, nu cizme. Nu e destul ca le porti o iarna intreaga? Astia nu au ce sa mai inventeze ca sa faca un ban...

E posibil sa ai dreptate, negru va arata urat pe picior, si parca da mai bine ceva deschis. Albastrul ala "electric" e prea exagerat si e mai greu sa-l asortezi. Cu pantaloni scurti ar merge cele gri, si cu blugii deschisi la fel.
De aceea, eu iti propun sa ramai la gri, s-ar asorta de minune cu un tricou si pant. scurti deschisi la culoare si cu o gentuta gri, sau cel putin asa imi dicteaza mie simtul de fashionista laughing