| anonim_4396 a întrebat:

Care culoare este mai frumoasa pentru fete?
dintre maro si roz big grin
Voi ce preferati maro sau roz?
ma refer la tineret

9 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Mie mi-a placut de cand eram mica rozul.Desi ar suna (poate) ciudat, inca imi mai place [mda, intr-o oarecare masura], asa ca aleg rozul, chiar daca mie niciodata nu mi-a stat bine in roz, mai degraba in maro...laughing

| MissD a răspuns:

Prefer roz. evident. e o culoare mai vesela. maroul e urat. deprimant

| MissCamelia a răspuns:

Roz, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

Răspuns utilizator avertizat
| SexyBarbieDoll a răspuns:

ROZULlove strucklove strucklove struckIn general, noua femeilor ne sta mai bine in culori vesele!

| Letytzy@ a răspuns:

Rozullove struck

| antonius74 a răspuns:

Roz! maro ai timp toata viata sa porti, de la 50 de ani incolo... bucura-te de tinerete cat inca mai poti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu mă reprezintă rozul, prefer nuanțele de maro.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roz, maro e o culoare... inchisa, trista!