| anonim_4396 a întrebat:

Care de aici e mai creativ?
in curand e sarbatoarea halloweenului si vreau sa ma costumez in vampir o sa imi faca cineva un fel de pelerina cu guler si la machiaj nu-i problema problema mai ramane cum sa ma imbra in cev anegru si rosu zic eu dar ce haine cum sa le combin?

3 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Costumul pe care il vrei merge cu o camasa alba/rosie si pantaloni negri, simplu si de efect.
Daca vrei un efect dramatic si elegant camasa neagra cu fusta neagra( doar daca esti fata laughing )
Camasa sa fie cu maneca lunga asa iti poti lua manusi albe sa se asorteze la fata ta alba.

| anonim_4396 explică (pentru Laura927):

Bine punctat la manusile albe ( asta doar pentru ca fondul de ten alb nu am de gand sa-l intind si pe mainilaughing )
si daa sunt fata deja mi-au venit in gand ideile precum fusta popoasc acum ceva din dantela un body tot din dantela mai bine spus bluza sau corset negru...si in partea de jos jambiere dar sunt mai mult ca niste ciorapi cu dantela la capat si pelerina care inca trebuie sa o facbig grin

| Casady a răspuns:

Incearca sa combini niste pantaloni, blugi negri se vor asorta perfect cu pelerina si fa un contrast, spre exemplu imbraca o camasa rosie/visinie. Pti imbraca si un papion pentru stil) sper ca te-am ajutat!