| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Care dintre balsamurile de buze dela nivea are culoare roz care cat de cat se vede?

5 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Http://farmasi.com/upld/11732_lip%20uzum.jpg Am avut eu şi se vede roz.
De la nivea, cele cu rodie/căpşuni/cireşe. Se văd un roz spre roşu. Cele de la nivea sunt mai mult pentru aromă. Ţi le recomand pe cele de la Farmasi dacă vrei balsam de buze cu adevărat bun.

| SandaMaria a răspuns:

Cel de ciresebig grin am eu si se observa... poate si cel de capsuni se observa dar nu stiu sigurhee hee

| Smerix a răspuns:

Cel cu capsuni si acela Soft Rose.Iti spun sincer, le-am incercat. Fundapuppy dog eyes

| chanelll a răspuns:

Cherry Kiss. happy

| Jarda_Doini_1977 a răspuns:

Mai bine iti iei din farmacie ca eu mi-am luat nivea si nu e prea bun...