| Simona07 a întrebat:

Care dintre urmatoarele parfumuri de la AVON miroase mai bine:1. Apa de toaleta Scentini Plum Twist sau 2. Apa de toaleta Scentini Citrus Chill. Va rog ajutati-ma ca rasplata va ofer fundita+vot.

1 răspuns:
| missbee a răspuns:

Primul este mai dulce, mai pătrunzător, iar al doilea este un parfum fresh, de vară.
Aici depinde doar de gusturi... dacă îți plac parfumurile persistente, care se impregnează puternic în haine și au un miros dulce, sau cele mai ușoare, fresh, light, mai subtile.