| ColorBubbles a întrebat:

Care e cel ma bun rimel de la avon?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru mine, toate sunt praf.
Mergi pe unul de la L*Oreal.
Pa, pa.

| Ririru a răspuns:

De la Avon SuperSHOCK, am fost reprezentant o buna perioada de timp. Eu asta folosesc si acum.

| BiuL a răspuns:

Cele mai bune rimeluri sunt cele de mai maybelline din gama volume extreme, avon lasa de dorit.

| Neo12 a răspuns:

SuperSHOCK MAX ( e rezistent la apă, îl am şi eu)
Infinitize e iarăşi bun (m-am dat cu el şi chiar e ok), Big daring (chiar dacă încarcă genele prea mult, părerea mea).
Cele superSHOCK sunt ok.

| BlaaBlaa a răspuns:

Mascara Supershock

| maria14142 a răspuns:

SpectraLash Mascara, cred, adica mai sunt bune si Mascara Super Drama si Mascara Supershock, dar si cele de la Maybelline(Collosal Volume Express, The Falsies Mascara )sunt bune! Depinde de fiecare.

| Deniiisia a răspuns:

Mascara Supershock