| Adella05 a întrebat:

Care e cel mai bun rimel? Dar pana in 30 de leibig grin. Dau fundita si vothappy.

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Cele de la avon

| Mihaela a răspuns:

Hei. Incearca Supershock de la Avon -16-20 de lei.
Super Curlacious -Avon tot cam atat
Spectra Lash- Avon - 20 de lei.
Astea le-am incercat eu pana acum si sunt bune.
Bafta si numai bine!

| mihaela31 a răspuns:

Eu mi-am luat de curand rimelul Super Curlacious de la Avon, e 21 ron,are periuta curbata si flexibila,nu se lipesc genele intre ele, le alungeste, e perfect.

| Crystal112 a răspuns:

Uleiul de ricin

| kittiecat a răspuns:

Cel mai bun rimelraised eyebrows? pana in 30 de leilaughing.nu cred ca exista unul foarte bun...laughing

| dydy1992 a răspuns:

L'Oreal Lash Architect Carbom Gloss happy
Iti garantez ca e foarte bun!winking

| Alexandra_2294 a răspuns:

Cel mai bun e cel de la Maxfactor:-x!
incearca si nu o sa regretismug
hee hee!

| denisa_9710 a răspuns:

Maybeline

| Trabook a răspuns:

Ai putea incerca ceva de la Yves Rocher. Este la reducere acum, uite mai multe informatii aici daca vrei: http://trabook.blogspot.com/2011/03/my-new-favourite-products.html Si intr-un alt post e si o poza cu genele rimelate cu el.
;) succes.