| Ronnie35 a întrebat:

Care e cel mai bun rimel de la Maybelline pentru arcuirea genelor?

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

The collosal volume express.

| Frida1 a răspuns:

Si eu folosesc rimel pentru arcuirea genelor si am incercat multe produse si am constatat ca cel mai bun este The falsies Volume Express sau mai este unul acum aparut recent pe piata Maybelline Volum' Express Rocket. In cazul in care ai genele drepte si nu foarte dese te sfatuiesc sa nu folosesti One by One de la Maybelline ca nu e prea satisfacator, l-am achizitionat si nu are rezultatul dorit.

| Lavinia_Ioana_1994 a răspuns:

One by one