| Toutui a întrebat:

Care e cel mai bun ulei de bronzat? ( marcă )? Vreau sa imi ziceti si experientele voastre cu creme de bronzat/uleiurile. happy

3 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Uleiul de la gerovital e bunlove struck
Autobronzantele de la avon sunt oribile toate ( st reprezentant avon) din experienta iti spun daca te mia dai in continuare o sa arete si imi uratsad iar cand o sa inceapa sa se duca de pe piele va fi si mai oribil...nu iti zic sa nu te mai dai dar asta e parerea meabig grin si faptul ca ti au ramas pete nu e din cauza ca nu l`ai intins uniform ci din cauza ca nu e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uleiul de masline este cel mai bun.
Te dai cu el peste tot inainte sa te bronzezi.
Te pup!

| kteichd a răspuns:

Folosirea uleiului de masline e o idee mai buna si e si natural, are aceleasi calitati ca uleiurile chimice dar e naturalwinking