| Chocobunny a întrebat:

Care e cel mai misto parfum pentru femei de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergem pe cele care persistă: By Marcel, Amber Elixir, Divine, etc.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| mdaria a răspuns:

Depinde de tine, mie nu-mi place nici unul. Nu rezista chiar asa mult. SUnt parfumuri mai scumpe, dai vreo 2 milioane, dar te tine si un an de zile la cat de puternic au mirosul si la cat de mult rezista.

| tranquilaaa a răspuns:

Parfumurile Avon persista mai mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal am fost multumita de Amber Elixir.
Ti-l recomand, nu-i atat de scump, insa persista mult.
Te pup!

| AlexandraPrincess a răspuns:

-Grace
- Divine Sensual
-Precious Moments
-Cocktails & the City
Acestea sunt cele mai "misto'!

Răspuns utilizator avertizat
| junk1sta a răspuns:

Buna
Depinde de gusturile fiecaruia dintre noi ce parfum preferam. De exemplu eu prefer parfumurile mai dulci, iar sora mea parfumurile mai tari. Cel mai bine ar fi sa faci rost de la ei de cate o mostra din fiecare si sa te convingi singura care ti se potriveste cel mai bine.

| Meow7654678 a răspuns:

Ala de barbati.

| Diadiii a răspuns:

Iti recomand Lady"S, sunt parfumuri frantuzesti foarte ieftine si persistente