| Larisz a întrebat:

Care e diferenta intre tunsoare in trepte, gherute sau scari? :\
Eu una nu vad nici o diferenta.

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Trepte si scari cred ca este acelasi lucru, iar gherute cred ca se refera la filarea parului.

3 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Pai cand esti tuns in gherute suvitele nu sunt deloc egale, parul fiind mult mai scurt. iar in trepte si in scari este acelasi lucru, seamana putin cu gherutele numai ca suvitele nu au dimensiuni asa diferite. cauta si tu pe net imagini laughing

| Pisycasalbatyca91 a răspuns:

Nu cred ca e nicio diferenta dar depinde si de parwinking O zi buna love struck

| paul_3276 a răspuns:

In scari te tunde de la mic la mare