| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai bun dintre solarul vertical si cel orizontal? Exista vreo diferenta semnificativa intre cele doua, bineinteles exceptand faptul ca intr-unul stai culcat si in celalalt in picioare?

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Nu exista diferenta.Succes!

| NicollNikkyKv a răspuns:

Pai eu folosesc pe cel vertical si sunt foarte multumita happy..Am fost odata si la cel orizontal dar imi este frica sa nu raman blocata acolo si am o senzatie ca sunt intr-o cutielaughing:p... Oricum ele sunt dezinfectate dupa fiecare utilizare, deci asta n-ar trebui sa te ingrijoreze.