| Fly2Sky a întrebat:

Care e mai frumoasa dintre: kelly kelly, lady gaga si adele funda

Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

Fiecare are parerile lui,dar eu cred ca pe primul loc ar fi Kelly Kelly, iar pe al doilea Adele, iar lady gaga poate iesi complet din discutie.

FUNDA?

17 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Pai, Lady Gaga e frumusica, dar sti ca are peruca? Parul ei e brunet de fapt.Kelly Kelly e frumoasa, iar Adele e draguta daca nu ar fi asa de grasa.Deci, la fata este Kelly Kelly.

| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună! Mie îmi place Kelly Kelly love struck.

| MrAngelus a răspuns:

Evident Kelly Kelly, fetele care fac sport au corpul bun. Deci ea e cea mai frumoasa.

| TheAvenger a răspuns:

Kelly Kelly... celelalte îs 2 distruse.big grin

| AntoniaOrman a răspuns:

Lady Gagaaaaa!

| WweEdge a răspuns:

Desigur ca e kelly kelly...e atat de frumoasa incat trebuie sa ii spui numele de doua ori, in plus e pe locul 82 in topul celor mai frumoase femei din lume!winking

| anameoow a răspuns:

Adele love struck

| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Kelly Kelly...lady gaga e o dostrusa si Adele are o figura aproape comunabig grin

| Girl0008 a răspuns:

Normal ca Kelly Kelly... happy

| Xtreeem a răspuns:

Kelly

| NekoJen a răspuns:

Lady Gaga nu mi se pare asa de interesanta cum vrea sa para. Adele este destul de draguta big grin. Iar Kelly Kelly le intrece pe amandoua

| TronicX a răspuns:

Adele

| andrei8 a răspuns:

Kelly Kelly deoarece este sportiva si nu se prosteste ca Lady Gaga iar Adele a imbatranit si nu mai arata asa frumos.Din partea mea Kelly Kelly este cea mai frumoasa dintre toate trei. Funda?

| andra97puf a răspuns:

KELLY KELLY clar...adele? oricum kelly mi se pare foarte frumoasa; e si naturala asa ca... Funda?

| mpempa a răspuns:

Desigur kelly kelly

| waterfly a răspuns:

Adele

| BebelushMumosDagut a răspuns:

Adele!