| NikDeea a întrebat:

Care e tunsoarea care va place cel mai mult?
Vorbesc de tunsori de Fete.
Si, ce parere aveti despre Tunsoarea bob?

Fundaa. big grin

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Este frumoasa si tunsoarea bob, daca esti adepta schimbarilor dese de look o sa-ti stea bine si cu parul periuta laughing, dar parul lung e mai feminin, eu nu mi l-as taia... poti sa-ti faci breton, pe o parte sau pe mijloc depinde cum te avantajeaza happy daca vrei neaparat o schimbare

| Adixuuu a răspuns:

Eu am parul cret si nu am o tunsoare anume pentru ca la parul cret nu prea ai ce face.Cat despre tunsoarea bob este foarte frumoasa, dar doar la anumite persoane pentru ca nu pe toata lumea prinde aceasta tunsoare.

| ShadowGhost a răspuns:

Eu sunt tunsa ca Miley Cyrus daca stii cumva cum s-a tuns de curand si ador tunsoarea aceasta.Si stil gheruta imi place, se preteaza la parul lung.Parerea mea despre tunsoarea bob este calaughingnu se preteaza la parul cu volum, nici undulat. Unul drept.Stiu ca anul acesta se poarta parul scurt. Poate tunsoarea mea sau a lui Sore te tenteaza.Sunt foarte la moda si usor de intretinuthappy. Sper ca te-am ajutat

| Alleexxandra a răspuns:

Sincer, cele mai bune tunsori sunt cele usor inscarite. sunt f feminine, sexy si potrivesc oricui. ceva de genul asta:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

Eu sunt tunsa filat si am parul cam pana la jumatea spatelui. in general la fete cel mai frumos e parul lung dar si tunsoarea bob e draguta gen Victoria Beckham big grin

| xanderlast a răspuns (pentru Ilovekendallandkylie):

Scuze ca te intreb, imi poti spune si mie cum esti tunsa filat? sunt foarte curios!

| Ilovekendallandkylie a răspuns (pentru xanderlast):

Adica in scari. documenteaza.te de pe net daca esti asa curios!

| xanderlast a răspuns (pentru Ilovekendallandkylie):

In scari sau filat sunt 2 chesti diferite! "In scari", sau "in trepte" este o tunsoare ...pe cand filat eu stiu ca ii o modalitate de taiere a parului! Asta imi spune experienta in coafura...asa ca tu esti cea care trebuie sa se documenteze! bafta!