| publicname a întrebat:

Care este cea mai buna crema pentru cuperoza, cat costa si cam in cat timp vezi rezultatele?

8 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Mergi intr- farmacie, eu am auzit de crema de la Elmiplant si Gerocossen, vezi ce-ti spune si farmacista.Pentru cele mai noi informatii despre produse de beauty, cosmetice, noutati si sfaturi, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Sara a răspuns:

Hei. mama mea suferea e asa ceva, spun suferea intrucat a urmat tratament cu cremele Iwostin. big grin Circa dupa 3 saptamani a vazut rezultate ft ft vizibile... Sincer nu mai sarea in evidenta ca un rac laughinglaughing Ea are si crema de noapte si crema de zi cu protectie solara si cea antocuperozica, deci iti recomanda sa le folosesti. Nu stiu cat au costat, dar vezi pe net, dar, oricat de scumpe ar fi, incearca le!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la BIONATURA PRESTIGE ANNE:
...-cuperotic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si au am un inceput de cuperoza...recomanda crema naturista anti cuperoza de la plafar, vei vedea razultate excelente in 2 saptamani, mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu noul link pentru Dark Rings crema-gel tratament cu extract natural de castane pentru ten cuperotic si anume: http://www.quantshop.ro/2015

| denisavi a răspuns:

Uite un link cu produse pentru tenul cuperozic: http://www.beautyspell.ro/shop/Ten-cuperozic.63
Sunt produse profesionale si cu siguranta sunt eficiente.

| Macovei_Ela_1983 a răspuns:

Buna? sunt Elena si am folosit foarte mult nidoflor pe fata foarte multi ani.De 6luni a inceput sa imi apara cuperoza,am fost la un medic dermatolog si mi-a dat o crema de la AVENE crema intoleranta, imi este bine dar fata se exfoliaza tenul meu fiind foarte uscat, ce trebuie sa folosesc. va multumesc?