| Andreea19Alina a întrebat:

Care este cea mai buna gama care da rezultate dintre DECLEOR si PREVAGE( ELIZABETH ARDEN)? sau poate AMORE PACIFIC este mai buna?!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

AMORE PACIFIC este mai buna.

| Superlativ_Frumusete_1985 a răspuns:

Eu recomand Decleor, sunt foarte multumita de produsele lor. Se observa bine la nivelul tenului schimbarile majore

| Andreea19Alina explică (pentru Superlativ_Frumusete_1985):

Iti multumesc pentru raspuns. Ai incercat cumva si produse din celelalte doua game enumerate de mine sau doar din gama Decleor?!