| ANONIIIIMAA222 a întrebat:

Care este cea mai buna marca de fond de ten? Precizez ca am cateva cosuri pe fata (sfarsit de acnee). Ce parere aveti depre toleriane sau ysl?

Răspuns Câştigător
| Cameliaa12 a răspuns:

Buna,
Citeste:
-
- http://www.frumusele.ro/......-Cream/157

7 răspunsuri:
| Lo93 a răspuns:

Eu folosesc Giordani( Oriflame) de ceva timp şi e foarte bun. Acoperă binişor şi nici nu se vede că ai folosit fond dacă alegi nuanţa potrivită! happy

| larisuka12 a răspuns:

...e, avon

| puffy04 a răspuns:

Este f bun yslhappy

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Cea mai buna marca as zice ca e de la l'oreal

| CannbalCorpse a răspuns:

L'oreal,sephora, dar sunt mai scumpe. Poti găsi la Avon si Oriflame.
Sper că te.am ajutat.O zi bună.

| Hikarie a răspuns:

Cel mai mult imi place cel de la Lancome, Clinique, Shiseido si Maybelline.
Sunt mai scumpe dar mai bine dau un ban in plus pe ceva de calitate decat pe ceva mai ieftin care imi strica fata.
Cele pe care le folosesc cel mai des sunt Mineral Satin Finish (Mac), Studio Fix (Mac), Afinitone (Maybelline), Photôgenic Lumessence (Lancome).