| KatyyLWA a întrebat:

Care este cea mai buna oja pe care ati folosit-o? Eu am de la Rimmel London si Miss Sporty si ma enerveaza ca incepe sa se ia de pe unghie destul derepede. Ce as putea face sa nu se mai ia?

11 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Incearca sa aplici un strat de lac peste oja!

| mona a răspuns:

Eu sunt multumita de oja de la farmec

Răspuns utilizator avertizat
| oAaaNaa a răspuns:

Eu am folosit Issabele Dupont si divia!
Sunt foarte multimita de ele!

| DV a răspuns:

Astor e buna.Se sterge usor si tine mult

| gabi13579 a răspuns:

Ai putea folosi lacuri de unghii ultrarezistente. eu am folosit si folosesc oja de la astor si e buna

| Hessa13Bullet a răspuns:

Poti cumpara un intaritor pentru unghii.iti va intarii oja ca sa nu se dea jos si iti va face unghiile mai sanatoase

| KatyyLWA explică (pentru Hessa13Bullet):

Ce fel de întăritor? Ulei sau altceva? Într-un timp foloseam ulei de argan pentru întărirea unghiilor.

| Hessa13Bullet a răspuns (pentru KatyyLWA):

Intreaba la un magazin de Beauty de intaritor pentru unghii(eu am gasit si la Kaufland) sau intreaba un eprezentant AVON (da is destul de scumpe la avon...cam intre 12 si 23 de lei sticluta, dar merita crede-ma, am avut si eu)

| anutze a răspuns:

Sincer? eu n am avut niciodata oja de la niss sporty sau din astea de firma, am avut oja obisnuita de la coltu strazii si este foarte buna, spre exemplu am avut una care m a tinut si 5-6 zile la mare si nu s a decojit

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

AVON sunt cele mai bune