| Vio11 a întrebat:

Care este cea mai buna reteta de slabit pentru fete?

Răspuns Câştigător
| Xenya a răspuns:

Iti recomand ca pentru o perioada sa renunti la:carne, paste, paine, dulciuri, si la micile gustari din fata televizorului si sa faci in fiecare zi mult sport.
Poti sa cauti pe youtube diferite clipuri pentru cardio, tonifiere, slabit.
P.S: 1.Nu uita pentru exercitiile de incalzire altfel o sa ai febra musculara.
2.Consuma multa apa pentru hidratare
3.Manaca multe fructe in timpul zilei si sa nu sari peste micul-dejun
Multa bafta!

| Vio11 explică (pentru Xenya):

Ok mersi.

| Xenya a răspuns (pentru Vio11):

Cu multa placere!

7 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Dieta dukan este buna dar si periculoasa.
Asa ca mai bine mananci echilibrat si faci muult sport.:*

| KaterinaРомановский a răspuns:

Supă de varză + 30 min exerciții cardio / zi = efect 100% garantat!

| AlexandraPrincess a răspuns:

1.Faci mult sport!
2.Mananci multe fructe!
3.Reduci grasimile!

| tinka1 a răspuns:

Fructe multe tot ingrasa. Eu am slabit acum ceva timp vreo 20 kg si ceva. Nu mancam fastfood, ci doar mancare sanatoasa, alergam 2 ore pe zi, si beam multa multa apa plata. Apa carbogazata e interzisa :* Succese

| HappyLittleBoozer a răspuns:

Sportul.