| rebeca28 a întrebat:

Care este cea mai buna vopsea de par permanenta in afara de L'oreal?

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Color&soin, Garnier, dar cea mai buna e L'oreal

| Crs a răspuns:

Cu toate ca recomand l`oreal, mai poti incerca si de la garnier sau revlon

| Aniita a răspuns:

Garnier, Wella, Londa. astea sunt foarte bune :*

| add a răspuns:

Palete este cea mai buna sa stii

| Beibiii_7454 a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana, eu am folosit L'oreal si nu mi-a placut, imediat am ramas fara culoare in par happy acum 1 luna jumate am folosit Garnier Color Naturals si nu mi s-a dus deloc culoarea din par, doar la radacini se vede unde mi-a crescut parul.

| rebeca28 explică:

Ok