| Dana1793 a întrebat:

Care este cea mai buna vopsea permanenta? Am folosit de la syoss si m-am trezit cu vopseaua pe prosop la fiecare spalare.

12 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incerca Wella, mama e hairstylist si ea mereu o foloseste, si eu am cateva suvite si sunt super si acum si-au pastrat intensitatea, dupa 6 luni.

| mona a răspuns:

Inca nu am descoperit o vopsea permanenta[ in afara de blond] si sa nu se i a pe prosop de fiecare data cand te speli, am folosit si vopsele acceptabile la pret si din cele mai scumpe si cam toate sunt la fel in afara de diferenta de pret

| greenabstract a răspuns:

L'oreal este cea mai buna big grin

| Bondarel99 a răspuns:

Inteleg ca nuanta ta e brunet sau roscat...iti recomand Wellaton,este buna in sensul ca rezista culoarea,nu e prea dura cu parul,nu curge, dar eu am facut alergie intr-un fel de la ea... poate nu ai aceleasi reactii adverse, tu poti sa reactionezi diferit fata de mine la ea, dar conteaza ca e buna, poti incerca.

| LolaLollita a răspuns:

Am folosit si eu Syoss si mi s-a decolorat repede.

| Kasia a răspuns:

Mie mi se pare cea mai buna palette.

| Resurrection a răspuns:

Eu folosesc L'oreal si tine destul de mult timp

| xFakeSmilex a răspuns:

Clar L'Oreal este cea mai buna, chiar daca este mai scumpa! Dar daca nu te lasa inima sa dai atatia bani te-as sfatuii sa incerci si vopsele fara amoniac.Se gasesc si mai ieftine decat L'Orealul:Revlon, EnVogue, Palette, etc...

| susanumarian a răspuns:

Cam asa este cu toate se ea pe prosop

| paulacarry a răspuns:

Loreal e cea mai sigura.

| anonim5491 a răspuns:

Cea mai buna vopsea..nu exista...depinde de parul fiecareia totul e sa iti alegi culoare bine si evenutual fara amoniac. funda?

| ny098 a răspuns:

Mama mea foloseste Palette si niciodata nu s-a luat si nici nu iti afecteaza scalpul!