| Schatten a întrebat:

Care este cea mai eficienta vopsea fara amoniac? Ma refer la cat de mare este asemanarea dintre culoarea de pe cutie si ce va iesii pe parul meu. Tin sa precizez ca nu m-am mai vopsit niciodata deoarece imi era teama sa nu imi stric parul, dar din cate am auzit, cea fara amoniac nu este la fel de periculoasa.
P.S. Parul meu este saten inchis.
Multumesc mult celor care imi vor raspunde!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Wellaton si ai dreptate nu e asa periculoasa vopseaua fara amoniac in comparatie cu celelalte