| alex11211 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa culoare de ochii. Ori care combinatie. Parerea voastra. cine giceste culoarea mea dau funda.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac ochii caprui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, eu zic ca verde. De ce? Sunt foarte putine persoane care au ochii verzi, dar nu orice ce fel de verde. Acel verde inchis, caprui verzui gen Kristin Kreuk. Bineinteles si ochi gri. Sunt foarte putine persoane care au aceasta culoare. Sau acel albastru inchis mai ma farmeca intr-un fel. Nu prea imi plac ochii albastri sau caprui, nu ca nu imi plac sunt frumosi practic fiecare persoana este speciala. Doar ca zi de zi vezi oameni cu ochi caprui, albastri si uneori acel verde spalacit. Iar tu ai ochii negri/caprui.

| georgeta27 a răspuns:

Cred ca sunt negri

| мαrrýиєlα a răspuns:

Ce-i capruii chiar au devenit prea plictisitorii, toata lumea ii are caprui. Foarte frumosii sunt verzi si albastri avand o culoare foarte aprinsa si ce-i negrii sunt frumosi si foarte rari. Albastru-l inchis si verzi deschisi sunt cele mai frumoase culorii.

| PatrisuK a răspuns:

Capriu spre negrii
capriu
capriu spre verzi
caprui spre albasptru
capreu ect